Medicinální pedikúra

Proč je medicinální pedikúra důležitá?

V dnešní uspěchané době je velmi důležité občas zvolnit tempo a zamyslet se nad tím, co udělat pro své zdraví, aby nám sloužilo co nejdéle.

Mnozí lidé si neuvědomují, že by měli věnovat zvýšenou pozornost péči o nohy. Nevědí, proč je péče o nohy tak důležitá. V první řadě je to proto, že nohy nás nosí po celý život. Pokud nám ochotně slouží, je vše v pořádku a bereme to jako samozřejmost. Avšak když se vyskytnou problémy jako: bolestivé otlaky nohou, kuří oka, zarostlé nehty, plísně nehtů a nohou či zápach nohou, lidé hledají pomoc.

Co Vám přinese medicinální pedikúra?

Základem je  prevence, tedy – všem výše vyjmenovaným problémům předcházet a oplácet nohám jejich službu komplexní péčí v podobě medicinální pedikúry. Ta preventivně působí proti vzniku nepříjemných a mnohdy bolestivých problémů. Pokud se problém již vyskytl, medicinální pedikúra ho snadno dokáže vyřešit. Nejmodernějšími bruskami v našem studiu Evelin se zbrousí zrohovatělá kůže na ploskách nohou i patách, vybrousí se kuří oka a bradavice, vyřešíme problémy s plísní (onychomykózou) na nehtech a  vyškolený personál poradí, jak těmto onemocněním předcházet a jak je dále řešit, pokud se již onemocnění vyskytlo.

Proč hledat pedikérské ošetření se špičkovým vybavením na medicinální pedikúru?

V pohodlném polohovacím křesle si ošetření užijete a budete odcházet s dobrým pocitem, že jste udělali něco nejen pro své zdraví fyzické, ale i psychické, neboť přístrojová pedikúra je velice příjemným zážitkem. Špičkové podologické přístroje se spoustou nástrojů, odsáváním a třeba i možností osprejování ošetřovaného místa vodou přinášejí komfort jak klientům, tak i zpříjemňují práci ošetřujícímu personálu. Přijďte vyzkoušet pedikúru v našem salonu Evelin s vybavením pro medicinální pedikúru a přesvědčte se sami o jedinečném a příjemném pocitu při odchodu po tomto ošetření.