Manikůra

Gel lak

450 Kč

Více o gel laku

Klasická manikůra

350 Kč

   

P-Shine
japonská manikúra

400 Kč

více o P-shine

Pánská manikúra

350 Kč

   

Parafínová lázeň

200 Kč

více o parafínové lázni

Studený parafín 
a masáž

250 Kč

  

Gel lak

Manikúra s gel lakem, je ideální pro všechny moderní a aktivní ženy, které touží po krásných, přirozených  a upravených nehtech. Toho všeho je možné dosáhnout snadnou, pohodlnou a rychlou aplikací a především bezkonkurenčním odstraňováním, které zanechá vaše nehty zdravé a netknuté. Gel lak dokáže Vaše přírodní nehty ochránit a umožňuje jejich přirozený růst pod gelem. Na základě patentu a technologie Nani laků, které používáme v salonu Evelin, gel laky tvoří vrchol tzv. pokročilých gelových manikúr, které jsou dnes k dispozici.

Proč Gel lak?

 • Gel lak je dostupný v mnoha barevných odstínech
 • Vysoký lesk a okamžité vytvrdnutí gel laku
 • Bezkonkurenční barevná stálost gel laků Nani 
 • Gel lak Nani posiluje a chrání přírodní nehty 
 • Trvanlivost gel laku na nehty dva až tři týdny 
 • Gel lak se neláme, neloupe, nerozmazává a nevybledne
 • Jednoduchá aplikace a odstranění gel laku na nehty během pár minut 
 • K vytvrzení gel laku dochází během několika minut 
 • Gel lak vytvaruje nehet do přirozeného a flexibilního vzhledu
 • Šetrné odstranění gel laku nepoškozuje přírodní nehty
 • Zachována harmonii s přirozenou péči o nehty

P-Shine
Japonská manikůra

P-shine neboli japonská manikúra je založena čistě na přírodní bázi. Obsahuje přípravky vyrobené z čistých přírodních látek a jejich derivátů. Neobsahuje žádné syntetické chemikálie, organická rozpouštědla, barviva ani konzervační látky.

Pro koho je vhodná?
Japonská manikúra je vhodná jak pro ženy, tak pro muže, kteří mají rozštěpené a lámavé nehty anebo když nehty vůbec nerostou. Při této manikúře totiž dochází k prokrvení nehtové ploténky což podporuje zdravý růst nehtů. Tuto manikúru můžeme doporučit také po sundání akrylových nebo gelových nehtů. Hlavním principem této manikúry je leštění nehtů pomocí leštiček. Díky první aplikaci pasty na nehtech vzniká ochranná vrstva, která nehet vyživuje a posílí. Zatímco při aplikaci pudru získávají nehty krásný a dlouhotrvající lesk.

Výhody P-shine:
- působí jako prevence proti lámaní a třepení nehtu
- nehty jsou pevnější a pružnější
- manikúra má dlouhodobý účinek až 14 dní
- přirozený a zdravý vzhled nehtů

Parafínová lázeň

Parafín je speciální vosk který se rozpouští při teplotě 52 - 55 °C a umí perfektně zadržovat a předávat teplo. Jedná se o aromatické vosky, které jsou parfémované vonnými oleji a obohacené výživnými vitamíny. Parafínové zábaly na ruce jsou blahodárnou procedurou, která kombinuje jak zdravotní, tak i estetické účinky, a jsou účinné již od první aplikace.
Parafínové zábaly působí blahodárně na nejhlubší vrstvy pokožky a zvyšuje prokrvení rukou. Parafínový vosk obsahuje kolagen, vitamíny a má léčebný charakter zejména pro drobné klouby rukou, které může trápit revmatismus a artritida. Aplikace zábalu není nijak omezena, parafínové zábaly se mohou provádět tak často, jak je potřeba a chuť. Pro nejlepší účinnost  je doporučována minimálně jeden zábal měsíčně.

Jak probíhá procedura:
Ruce se ponoří na několik minut do příjemně rozehřátého parafínu až po zápěstí. Poté se ruce vyjmou a opět ponoří, dokud vosk rovnoměrně nepřilne k pokožce. Ruce se poté zabalí do plastikového sáčku a ručníku, aby teplo déle působilo.