Manikúra

 ​Mějte krásné a zdravé nehty za každé situace. 
Ať už denně ťukáte do klávesnice, nebo vykonáváte manuální práci. 

Gel lak

450 Kč

Manikúra s gel lakem, je ideální pro všechny moderní a aktivní ženy, které touží po krásných, přirozených a upravených nehtech. Toho všeho je možné dosáhnout snadnou, pohodlnou a rychlou aplikací a především bezkonkurenčním odstraňováním, které zanechá vaše nehty zdravé a netknuté. 
Gel lak dokáže Vaše přírodní nehty ochránit a umožňuje jejich přirozený růst pod gelem. Na základě patentu a technologie Nani laků, které používáme v salonu Evelin, gel laky tvoří vrchol tzv. pokročilých gelových manikúr, které jsou dnes k dispozici. 
Gel lak  je dostupný v mnoha barevných odstínech. Trvanlivost gel laku je dva až tři týdny.
Šetrné odstranění gel laku nepoškozuje přírodní nehty.

P-Shine

400 Kč

Japonská manikúra je zaměřená na speciální péči o přírodní nehty, vhodná pro muže i ženy. Hlavními složkami jsou včelí pyl a křemičitá hlinka, která se nachází v přírodě. Přednosti přípravku jsou v dlouhodobém účinku a nenáročném udržování stálého a vysokého lesku ošetřených nehtů. Zvyšuje pevnost nehtů, jejich pružnost, metabolismus nehtového kořene a nehtového lůžka. Působí jako prevence proti lámání a třepení nehtu. Po prvním ošetření se P-Shine doplňuje po 14-ti dnech. Poté opakujeme cca po 3-4 týdnech. Po nanesení P-Shinu již není třeba lakovat, protože se nehty krásně lesknou. 
Tři dny po aplikaci P-Shinu se nedoporučuje nehet lakovat, protože by Vám lak na nehtech nedržel z důvodů silného prokrvení   nehtového lůžka.

Klasická manikúra

350 Kč

U profesionální klasické manikúry dochází ke kultivaci rukou s hlavním důrazem na nehty a jejich okolí. Přednosti profesionální klasické manikúry jsou v její jednoduchosti.  Procedury prováděné při klasické manikúře: ošetření rukou antiseptikem odstranění laku - v případě nutnosti vytvarování nehtů přípravek na jemné odstranění odumřelých buněk kutikuly, vyživení nehtových plotének a okolní kůžičky, teplá lázeň pro ruce se speciálním složením pro zjemnění kutikuly a její následné odstranění, lázeň také  slouží ke zklidnění a relaxaci pokožky rukou změkčená kutikula se opatrně odtlačí a odstraní pomocí speciálních nástrojů na manikúru na kutikulu a okolí nehtů nanášíme vyživující olejíček se směsí přírodních olejů a vitamínu E, který proniká hluboko do pokožky a chrání nehty a nehtovou ploténku. Poslední etapou procedury je masáž vyživujícím krémem na ruce a základní pokrytí nehtů. Klasická manikúra se dá doplnit o parafínovou lázeň. 

Pánská manikúra

350 Kč

Přestože manikúra byla dlouhá léta doménou především žen, v dnešní době začínají o své ruce více dbát i muži, neboť si uvědomují, že nehty jsou jejich vizitkou. Upravené a pěstěné ruce se tak konečně stávají samozřejmostí a jejich úprava je řazena do základní hygieny. Kromě toho upravené nehty u mužů jsou u druhého pohlaví vítány a ceněny. 
Procedury prováděné při pánské manikúře:
- ošetření rukou antiseptikem 
- vytvarování nehtů 
- aplikace přípravku na jemné odstranění odumřelých buněk kutikuly
- vyživení nehtových plotének a okolní kůžičky  odtlačení změkčené kutikuly pomocí pomerančového  dřívka 
- vyživení kutikuly a okolí nehtů pomocí olejíčku se směsí přírodních olejů a vitamínu E, který proniká hluboko do pokožky a chrání nehty a nehtovou ploténku 
- masáž vyživujícím krémem na ruce

Parafínová lázeň

200 Kč

Parafínová lázeň a zábal = lokální termoterapie, která je jednou z nejstarších přírodních terapií.
Parafínový zábal je velmi příjemné ošetření, kdy Vaše pokožka rukou zažívá uvolňující lázeň v teplém parafínu a následný odpočinkový relax v hřejivém zábalu s vyživujícími krémy. Během procedury zažívají Vaše ruce opravdové blaho.
Parafínový zábal má nejen estetické, ale i zdravotní účinky. Uvolňuje bolesti kloubů, působí blahodárně na nervovou soustavu, (na dlaních jsou nervová zakončení buněk), po terapii jsou ruce odpočinuté, hladké, jemné a sametově hebké. Výsledek je vidět hned po první proceduře.
Parafínová kúra se doporučuje především lidem se suchou, praskající a olupující se pokožkou. Obnovuje její hydrataci, zahojuje prasklinky, vyhlazuje vrásky, bělí pokožku, zlepšuje vzhled  a elastičnost pokožky. 

Studený parafín + masáž

250 Kč

Studený parafín zajištuje výbornou hydrataci pro všechny typy pokožky, včetně suché, citlivé, hrubé, unavené a podrážděné. 
Má zjemňující, hydratační, výživný a hojivý účinek při suchosti a šupinatění pokožky. Ošetření hydratačním parafínem zvyšuje pružnost a tonus pokožky. Předchází vzniku prasklin, napomáhá jejich hojení.