Masáže

Klasická masáž zad

50 min. - 600 Kč

  

Zdravotnická 
masáž zad

50 min. - 650 Kč

  

Relaxační
masáž zad

50 min. - 600 Kč

  

Klasická masáž
nohou

50 min. - 600 Kč

  

Masáž chodidel
+ reflexní body

50 min. - 600 Kč

  

Celotělová
masáž

120 min. - 1.300 Kč

  

Medová masáž

60 min. - 700 Kč

více informací o masáži

Baňkování

50 min. - 600 Kč

více informací o masáži

Baňková masáž

50 min. - 600 Kč

více informací o masáži

Lymfatická masáž

60 min. - 700 Kč

více informací o masáži 

Lymfatická masáž

90 min. - 9 00 Kč

 více informací o masáži  

Masáž 
lávovými kameny

60 min. - 700 Kč

více informací o masáži

Celotělová masáž
lávovými kameny

120 min. - 1.400 Kč

více informací o masáži

Masáž 
tělovou svíčkou

60 min. - 700 Kč

více informací o masáži

Masáž 
bylinnými měšci

60 min. - 8 00 Kč
90 min. - 1000 Kč

více informací o masáži

Holistická 
intuitivní masáž 
- odstranění blokád

60 min. - 700 Kč

více informací o masáži   

Kombinovaná masáž
dle potřeb klienta

50 min. - 700 Kč

     

Bližší informace k jednotlivým masážím

Holistická masáž

Holistická masáž je kombinací několika technik, je vám individuálně přizpůsobena a měl by před samotnou masáží proběhnout i pohovor, kdy se pro masáž přizpůsobí vybrané oleje a další techniky. Masírující musí být pak soustředěn jen na vás, aby byla masáž velmi dobře provedena a aby se vám harmonizovala psychika i tělesné funkce. 
Cíl holistické masáže:
Při Holistické masáži se masér s osobou, kterou masíruje, vzájemně propojí. Masáž je prováděna pomalu a hlavním cílem je uvolnění celého těla, nikoli jen fyzického stavu, ale i duševního. Má za úkol ztlumení veškerého stresu, uvolnění svalů a dobré prokrvení těla. Provádí se směrem od hlavy a končí u chodidel. Masírující používá relaxační olej a jemnými pohyby ho roztírá a střídá i hmaty k uvolnění svalů, které jsou silnější a pomáhají uvolnit napětí. Používá se i zahřátý olej a lávové kameny, které prohřejí a prokrví celý váš organismus. Díky dobře provedené masáži se vám uvolní veškerá energie, pomůže vám od bolestí zad, bolesti hlavy (i chronické), může mít vliv i na kloubní potíže a trávicí problémy, jako je plynatost, průjmy a zácpy, má vliv na imunitní systém a mnoho dalších obtíží, ať už tělesného či duševního původu. Holistická masáž velmi ovlivňuje vaše čakry neboli centrum vaší energie. 

Image by Freepik

Jak často využít holistickou masáž? 
Masáž může trvat 60 minut, masér či masérka používají různé techniky jako je například protahování, tlak prsty a palcem, promačkávání, hnětení, peříčkování, třesení a dlouhé hladivé pohyby. Doporučuje se tato masáž i dvakrát týdně, jen ne při horečkách či zvracení, při hnisavém onemocnění kůže nebo i při akutním zánětlivém onemocnění kůže, při zhoubných nádorech, při náhlých bolestech hlavy, hrudníku, břicha, rukou či nohou a brzy po úrazu. Holistická masáž má velmi příznivé účinky pro celé vaše tělo přes fyzickou tak i psychickou stránku, určitě byste si ji měli zkusit, protože v dnešní uspěchané době plné stresu, nedostatku zdravého pohybu se po ní budete cítit naprosto úžasně a uvolněně.

Medová masáž

Medová masáž je výborná relaxace, která navíc díky vlastnostnem medu dokáže náš organismus zbavovat škodlivých látek – toxinů. Provádí se zpravidla na zádech a kromě příjemného uvolnění nám přináší i zmírnění různých civilizačních chorob. Přednosti a účinky medové masáže Masáž s pomocí medu zejména posiluje imunitní systém, očišťuje organismus a vyživuje jej. Doporučuje se zejména lidem, kteří se potýkají s jedním nebo i s více z následujících neduhů typických pro dnešní dobu: dlouhodobá přemíra stresu a deprese silné a opakované bolesti hlavy, migrény alergie kožní problémy, ekzémy a psoriáza problémy se spaním či usínáním ženské problémy – nepravidelná a bolestivá menstruace, případně i silné a štiplavé výtoky dlouhodobé problémy s rýmou, časté nachlazení žaludeční a střevní poruchy, pálení žáhy revmatická onemocnění, bolesti kloubů a svalů jaterní poruchy střevní problémy – časté průjmy, nepravidelná stolice, plísňová onemocnění střev celkové oslabení organismu, vitality a snížená výkonnost poruchy potence a plodnosti slinivka břišní a její poruchy chronický únavový syndrom Na medovou masáž by si naopak měli dát pozor alergici na med, lidé s přecitlivělou pokožkou a nedoporučuje se ani v případě otevřených ran, infekčních onemocnění či horečnatých stavů. Nedoporučuje se příliš ani těhotným ženám, a to kvůli svým intenzivním detoxikačním účinkům. V případě provádění medové masáže v oblasti obličeje se nedoporučuje delší trvání než 15 minut.

Masáž tělovou svíčkou

Ráda bych Vám nabídla unikátní masáž svíčkou. Tato procedura podléhá certifikaci. Při masáži používám výhradně masážní svíčky značky Harmony, vyráběné ve Francii.
Co je masáž svíčkou? Masáž svíčkou, je originální celotělová masáž, která zaručí klientům nevšední relaxační zážitek. Tlumené světlo masážní svíčky samo o sobě vyvolává pocit pohody a harmonizující masáž jejím parfémovaným olejem tento prožitek dovede k dokonalosti. Masáž svíčkou je ideální pro regeneraci svalů, fyzioterapeutickou masáž či relaxaci a ozdravění pokožky. Tato masáž je specifická svými speciálními masérskými relaxačními hmaty a použití svíčky Harmony (dříve Guergi®).  
Při celotělové masáži je masážní olej svíčky  nanášen i na dekolt a obličej, doporučuji před masáží odstranit make-up. 

Účinky masáže svíčkou:
- regenerace svalů
- fyzioterapeutické účinky
- relaxace, odstranění napětí a stresu
- hydratace pokožky a dodání minerálů
- vhodné pro alergiky, klienty s atopickým ekzémen i    psoriázou   

Masážní svíčka  v sobě skrývá romantiku a vůni jižní Francie, odkud pochází a kde jsou tyto svíčky na zakázku vyráběny. Je nástrojem relaxační metody, která spočívá v masáži celého těla zahřátým olejem právě z této speciální masážní svíčky.   Jedinečnost masážní svíčky v našem salonu nespočívá jen v netradičním využití, ale především ve výběru kvalitních přírodních produktů, ze kterých je vyrobena. Masážní svíčka je složena ze sojového oleje, včelího vosku bez parafínů, přírodních parfémů a esenciálních olejů. Toto složení svíčky zbaví Vaše tělo i mysl únavy a dodá Vám novou energii. Zahřáté ingredience působí jemně, ale intenzivně na Vaše tělo, které tak může vstřebat všechny potřebné minerály a hydratační látky. Parfémované masážní svíčky v atraktivních a praktických dózách z aluminia či porcelánu patří k nejkvalitnějším svíčkám, které moderní salony krásy, wellness centra a masážní salony mohou nabídnout. Jejich hypoalergenní složení má skvělé antioxidační, regenerační a hydratační účinky. 
  
Kontraindikace:
- nádorová onemocnění
- horečky a septické stavy
- alergie na teplo, či některou použitou složku
- otevřená poranění
- infekce kůže

Imag​e by ​Freepik