Kašmírové řasy

Nový set

1.200 Kč

Doplnění
po 3 týdnech

600 Kč

Doplnění
po 4 týdnech

700 Kč

Doplnění
po 5 týdnech

800 Kč

Aplikace kamínku

50 Kč

Oprava / úprava

Čištění řas   100 - 200 Kč
Sundání řas          200 Kč

Kašmírové řasy

Prodlužování a zhuštění řas Vám dovolí splnit si Váš sen mít dlouhé, husté, neodolatelné, ale při tom k nerozeznání přirozené řasy. EMPORIO Lashes nejsou tradiční umělé řasy!
Výhradně používáme řasy nejvyšší kvality a to jsou ultra lehké kašmírové řasy, které jsou vyrobeny ze speciálního syntetického vlákna, tak aby svými vlastnostmi připomínaly přírodní řasy. K výrobě je využívána nejmodernější technologie, která zaručuje vyšší přilnavost lepených řas. Velký důraz je kladen na atypicky zploštělé tvarování, které dokonale kopíruje tvar přírodní řasy. Prodloužené řasy tak vydrží déle a překvapí Vás svou jemností a okouzlujícím leskem. Při aplikaci řas, klademe důraz na čistotu a preciznost provedené práce. Díky kombinaci délek a tloušťce řas lze klientce vytvořit nádherné kočičí oko, nebo se dají potlačit různé nedokonalosti. 
Umíme vytvořit jak velmi přirozený look oka (okolí nepozná, že nejsou řasy Vaše), tak velmi výrazné a dlouhé řasy, které nikdo nepřehlédnete. Rozdíl je patrný na první pohled. Kvalita, preciznost a spokojenost je smyslem naší práce. 

Řasy se aplikují na vaše přírodní řasy jednotlivě tzv. řasa na řasu a pouze certifikovaným EMPORIO Lashes  stylistou pro přirozený vzhled. 

Řasy se doplňují podle individuální potřeby každé 2 až 4 týdny, aby byl vzhled neustále perfektní. Používáme pouze kosmetický materiál značky EMPORIO Lashes schválený SZÚ v Praze. Vybereme s Vámi délku řas, sílu a zatočení dle očekáváného efektu a dle Vašich přírodních řas. Používáme adhesivum - lepidlo na řasy, dle citlivosti Vašich očí. Aplikace je bezbolestná, trvá 1-2 hodiny a v případě správné aplikace dodržující postup "řasa na řasu" nikdy nepoškodí Vaše přírodní řasy. 

Pokud nosíte kontaktní čočky, předem je vyjměte.

Na aplikaci přijďte nenalíčená, den předem večer si odličte řasy odličovadlem a omyjte mýdlovou vodou, aby se odstranila mastnota. V den aplikace nenanášejte na oči KRÉM.
Po aplikaci obdržíte instrukce, kde se seznámíte s péčí o prodloužené řasy.  

Dále nabízíme zdobení řas kamínky Swarovski na permanentní řasy. Řasy EMPORIO přináší výbornou kvalitu, jsou lehké a odolné, zbytečně nezatěžují oční víčka.

Galerie

Ukázka mé práce