Masáže

DOPŘEJTE VAŠEMU TĚLU UVOLNĚNÍ, ODPOČINEK A ZMÍRNĚTE VŠUDYPŘÍTOMNÝ STRES.
Jistě oceníte možnosti výběru od masáží tématických, relaxačních, terapeutických až po masáže na míru s ohledem na vaše požadavky

Klasická masáž zad

50 min. - 700 Kč

Jedna z mnoha možností, jak dopřát úlevu svému tělu od každodenního zatížení.

Zdravotní masáž zad

50 min. - 750 Kč

Při zdravotní masáži dochází k uvolnění blokád různých částí těla. Zdravotní masáž ztuhlé svaly dokáže uvolnit a zejména při pravidelném provádění výrazně ulevuje od bolestí. Dále pomáhá zdravotní masáž při bolestech hlavy, kloubů

Relaxační masáž zad

50 min. - 700 Kč

Relaxační klasická masáž je velmi jemná a příjemná masážní technika. 
Z psychologického hlediska masáž zlepšuje náladu, odstraňuje stres, navozuje pocit vnitřního klidu a vyrovnanosti. Masáže působí pozitivně na psychiku člověka a zdraví.

Celotělová masáž

120 min. - 1500 Kč

Relaxační masáž dokonale harmonizuje tělo i mysl. ​ Prokrví a uvolní svaly, které jsou ztuhlé nedostatkem pohybu, špatným držením těla či stresem. Tím se následně uvolňuje celý pohybový aparát. Prokrvení během masáže zároveň zrychluje látkovou výměnu a podporuje tak odplavování nahromaděných odpadních látek z těla lymfatickým systémem. Celotělová masáž prospívá nejen svalům, ale celému tělu včetně kloubů či vnitřních orgánů. Regeneruje organismus a odstraňuje únavu. Dodá pocit lehkosti tělu i mysli.

Masáž nohou

50 min.- 700 Kč

Masáž chodidel oživuje a znovu navrací energii jednotlivým partiím, snižuje stres a přináší hlubokou relaxaci. Masáž chodidel je také velmi důležitá pro správné držení těla při chůzi, čímž předcházíte zdravotním obtížím v oblasti páteře a zad.

Masáž chodidel  + reflexní body

50 min.- 700 Kč

Reflexní  masáž chodidel nadchne pro svou jemnost, ale zároveň účinnost. ​ Na nohou se nachází více než 7000 nervových zakončení a jejich masírováním se dokáží uvolnit různé energetické blokády v celém těle. Masáž nohou a reflexní masáž chodidel tak dokáží ulevit od bolesti, urychlit hojení zranění či zbavit stresu.

Medová masáž

120 min. - 1.500 Kč

Kromě celkového uvolnění svalů a navození psychické pohody můžete očekávat doslova divy. Výhodou medové masáže je spojení dotykové terapie, cíleného silného prokrvení, vynikajících účinků medu, ​odstranění toxinů z těla a revitalizaci celého organismu. 

Více informací

Baňkování

50 min. - 700 Kč

Baňkování pomáhá odplavovat z těla všechny nečistoty potními žlázami a lymfatickým systémem. Metoda baňkování způsobí intenzivní prokrvení a způsobí pročištění krve a zlepšení krevního oběhu. Zároveň dochází při masáži baňkováním k uvolnění ztuhlých svalů a k odstranění bolesti. Baňkování lze aplikovat i na kloub postižený otokem s vynikajícím účinkem.

Více informací

Baňková masáž

50 min. - 700 Kč

Baňkovací masáž je metodou první volby, pokud chcete skutečně účinný prostředek k uvolnění zatuhlých svalů používá se tam, kde klasická masáž již nestačí. Baňkování dokáže odstranit bolesti páteře a pohybového aparátu a také příznivě ovlivňuje funkci vnitřních orgánů. 

Více informací